Rīgā ar Molotova kokteiļiem cenšas nodedzināt tūristu kuģīšus

0 komentāri

Bija agrs pirmdienas rīts, kuģu piestātnē pie Radio ielas gulēja kuģīšu sargs, taču atpūsties viņam šoreiz nebija lemts. Viens mirklis, un divu pietauvoto kuģu virzienā lidoja divi Molotova kokteiļi. Viens atsitās pret bortu un iekrita ūdenī, otrs – pārplīsa uz kuģa un sākās degšana.

”Tā, kā es te dežurēju, uzreiz pielēcu kājās un sāku dzēst. Nedzinos pudeļu metējam pakaļ. Dzēsu kādas trīs vai četras minūtes, pēc tam skrēju augšā kalnā un visapkārt sāku kādu meklēt, taču neviena vairs nebija. Pilnīgs klusums,” stāsta apsargs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis uzskata, ka kara laika cienīgo uzbrukumu kuģiem nav veicis vienkāršs huligāns. Molotova kokteiļi bija rūpīgi gatavoti, bet noziegums – rūpīgi plānots.

Kuģīšu īpašnieki jau sākuši novērst nodarītos postījumus. Sabojāts tikai viens kuģis. To jau nokrāsojuši, vēl jānomaina stikls. Zaudējumi aptuveni 500 eiro. Kuģi ir apdrošināti. Jebkurā gadījumā jāsaka, ka ir paveicies, jo pudele ar degšķidrumu nav iekritusi kuģī iekšā. Pats uzbrukuma fakts vīriešus šokējis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas