Rīgā aktivizējušies velosipēdu zagļi; uzmani savu braucamo

0 komentāri
Rīgā aktivizējušies velosipēdu zagļi; uzmani savu braucamo
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Pagājušo sestdien ap pulksten 3.00 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu māju Zaļenieku ielā. Ēkas apsargs informēja, ka viņam ir aizdomas par velosipēdu zādzību.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka divi vīrieši bija uzlauzuši durvis un no pagraba nozaguši divus velosipēdus. Policisti turpat netālu no mājas aizturēja divus ļaundarus – 1984. un 1987. gadā dzimušus vīriešus.

Aizturētie atzina savu vainu noziegumā un šobrīd atrodas izolatorā. Velosipēdi ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem. Savukārt pret aizturētajiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā.

Tāpat pagājušajā nedēļā policijas darbinieki aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti, kurš martā uz ielas bija pārkniebis drošības trosīti un nozadzis velosipēdu. Arī šis velosipēds tika atgūts un par zādzību ir sākts kriminālprocess.

Aicinām ikvienu velosipēda īpašnieku rūpēties par sava divriteņa drošību – izvēlēties drošu slēdzeni, pieslēgt divriteni tam paredzētās vietās vai videonovērošanas kameru darbības zonā.

Aizturēti trīs velosipēdu zagļi; aicinām rūpēties par sava divriteņa drošību.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas