Rēzeknē nodzēsts ugunsgrēks divstāvu ķieģeļu mājā

0 komentāri

Šorīt, 15. februārī, plkst. 7.50 pabeigta ugunsgrēka dzēšana Rēzeknē, kur bija aizdegusies divstāvu ķieģeļu māja ar piebūvi, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izsaukums uz ugunsnelaimi bija saņemts plkst. 5.34. Daugavpils ielā bija aizdegusies piebūve un divstāvu dzīvojamās mājas siena un jumts 92 kvadrātmetru platībā. Viens cilvēks no ēkas ir evakuēts. Kā iespējamais aizdegšanās iemesls varētu būt neuzmanīga rīcība ar uguni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī cietuši pieci cilvēki, izglābti – četri. Noticis 21 ugunsgrēks: no tiem novados – 12, bet Rīgā un citās republikas nozīmes pilsētās – pa četriem.

VUGD veicis 15 glābšanas darbus: no tiem Rīgā – septiņus, novados – sešus, bet citās republikas nozīmes pilsētās – divus.
VUGD aizvadītajā diennaktī saņēmis deviņus maldinājuma zvanus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas