Radinieku acu priekšā noslīcinās vīrietis

6 komentāri

Vakar vakarā traģiski notikumi risinājušies Saulkrastos, kur Pēterupītē noslīcis 70 gadus vecs vīrietis. Turklāt tas noticis radinieku acu priekšā.

Ziemas periodā allaž tik klusā dārzkopības kooperatīva Līči teritorijā vakar valdījusi pamatīga kņada. Vienā reizē uz Pēterupītes krastiem atsteigušās trīs policistu ekipāžas un divas ugunsdzēsēju mašīnas. Izrādās nelielajā upītē iekritis kāds 70 gadus vecs kungs vārdā Jānis. Pavasara straume viņu aiznesusi milzu ātrumā. Kaimiņi šodien spekulē, sakot, ka cienījamā vecuma kungam varbūt ūdenī palicis slikti ar sirdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņa minējumi par notikušo gan vēlāk izrādās aplami. No drošiem avotiem Saulkrastu policijā sirmgalvis ūdenī ielēcis ar mērķi izdarīt pašnāvību. Vīrietis pēdējā laikā bijis pamatīgā depresijā. Šokējošākais ir tas, ka viņš meties upes dzelmē radinieku – paša sievas un dēla dzīvesbiedres – klātbūtnē. Sievietes nav spējušas pašnāvnieciski noskaņoto tuvinieku apturēt.

Skaties video!

 

6 komentāri

TOP komentāri

 • Juris
  +8

  Juris

  KADEL NAV AIZ SEVIS SAVAKTI CIMDI UN ZILAIS MAISS,KO VAR GRIBET NO IEDZIVOTAJIEM JA PASI VARAS ORGANI PIECUKO DABU

  27.02.2015 22:38

 • Madars
  +3

  Madars

  Bļāviens! Noslīkst ne noslīcinās .

  27.02.2015 22:35

 • Tuzix
  +3

  Tuzix

  Cūkas atkritumus nesavāca

  27.02.2015 21:36

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas