Puskails vīrietis Mellužos izdemolē automašīnu

0 komentāri

Mellužos kāds vīrietis, esot pamatīgā alkohola reibumā, izdemolējis ielā novietotu automašīnu, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Pirmdien Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no iedzīvotājiem par agresīvu vīrieti Mellužos, kurš demolē automašīnu. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja sabojātu automašīnu BMW un apskādētu zāles pļāvēja traktoriņu, kā arī turpat netālu pamanīja vīrieti, par kuru ziņoja zvanītājs. Vīrietis atradās pamatīgā reibumā, tādēļ patruļpolicijas darbinieki vīrieti aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti noskaidroja, ka vīrietis, kurš bija ģērbies vien peldbiksēs, pārvietojies pa Mellužiem, kad ieraudzījis automašīnu BMW. Vīrietis policistiem norādījis – viņam licies, ka automašīna pieder kādai paziņai, tādēļ nolēmis ar to pabraukāties. Automašīnas durvis bijušas aizslēgtas, tādēļ izsitis tās stiklu. Saprotot, ka automašīnu nevar iedarbināt, vīrietis meklējis tās atslēgas. Apreibušajam vīrietim ienācis prātā, ka automašīnas atslēgas varētu atrasties netālu esošajā zāles pļāvēja traktoriņā. Taču arī tur tās nav atradis, tādēļ viņš nodarījis pāris bojājumus arī zāles pļāvējam.

Agresīvais 1986. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts izolatorā. Vīrietis pastāstījis, ka iepriekš bija lietojis alkoholu un kādas narkotiskās vielas.

Pret apreibušo vīrieti, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažādiem administratīviem pārkāpumiem, kā arī par zādzību un miesas bojājumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas