Pusaudzes nežēlīgā slepkavībā apsūdzētais jaunietis uzskata, ka desmit gadu cietumā ir pārāk bargs sods

0 komentāri

Rīgas apgabaltiesa 7. jūnijā apelācijas kārtībā skatīs krimināllietu par pusaudzes noslepkavošanu pērn Mārupes novada Skultē, kur apsūdzētajam jaunietim tika piespriests desmit gadu un 20 dienu cietumsods un noteikta probācija uz trim gadiem.

Par Rīgas rajona tiesas spriedumu tika iesniegta apsūdzētā apelācijas sūdzība, kā arī lietā bija saņemts prokurores protests. Tas nozīmē, ka apsūdzētais uzskata, – viņam piespriests pārāk bargs sods, bet prokurore domā, ka tas bijis par mīkstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsūdzētais jaunietis vārdā Roberts pirmās instances tiesā atzina savu vainu.

Jau ziņots, ka apsūdzība uzrādīta jaunietim, kurš 2015. gada 11. jūlijā kopā ar viņam pazīstamo nepilngadīgo meiteni atradās pamestas tehniskās apkopes stacijas ēkā netālu no lidostas Rīga lidlauka robežas. Kopīgas alkohola lietošanas laikā apsūdzētais, atriebības motīva vadīts, nolēma viņu noslepkavot.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas