Purvciemā nepilngadīgu jauniešu banda ”uzliek uz ausīm” vairākus mazos veikaliņus

0 komentāri

Kopš decembra sākuma Rīgas Teikas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par vairākām zādzībām, kas veiktas no nelieliem veikaliem Purvciemā. Ļaundari zādzības veikuši, izsitot stiklu, pēcāk nozogot alkoholiskos dzērienus un cigaretes.

Arī naktī no svētdienas uz pirmdienu policisti saņēma izsaukumu par identisku zādzību, kuru, iespējams, veikuši četri jaunieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikuma vietā nekavējoties ieradās patruļpolicijas ekipāža un kolēģi no pašvaldības policijas, taču aizdomās turamās personas ar velosipēdiem iebēga mežā. Policisti uzsāka viņu meklēšanu un pēc neilga laika pie Biķernieku meža aizturēja četrus jauniešus – 2001., 1998. un 1999. gadā dzimušus puišus, kā arī 2000. gadā dzimušu meiteni.

Aizturētās personas, kuras jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām, atzina savu vainu visos piecos noziegumos. Šobrīd pret viņiem ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas