Puikas Tukumā zog velosipēdus

0 komentāri

Ne visiem bērniem ir velosipēdi, turklāt ne visi bērni, kuriem to nav, iet zagt, lai pavizinātos. Tukumā par šādu noziegumu aizturēti trīs puikas.

Tukumā, Smilšu ielā, ir kāda ēka, kurā gribētos dzīvot daudziem – apkārt sēta, sakopts pagalms, auto novietošana tikai mājas iedzīvotājiem, videonovērošana pagalmā, slēdzamas kāpņu telpas – viss, kas vajadzīgs drošai dzīvei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši šo iemeslu dēļ cilvēki no zagļiem te nebaidās. Zagļi savukārt šurp nenāk, jo zina, ka viņus viegli sameklēs un viņiem būs par izdarīto jāatbild. Taču gadās arī tādi garnadži, kas ar sevišķu situācijas analīzi nenodarbojas. Piemēram – bērni. Tā pagājušajā nedēļā kāda trijotne – 12, 13 un 14 gadus veci puiši – atnāca šurp, palūdza izpalīdzīgam iedzīvotājam atvērt durvis un aizbrauca prom no mājas ar trim kāpņu telpā atstātiem velosipēdiem. Pēc notikušā mājinieku domas par drošību ļoti mainījās. Aigars, piemēram, saka, ka divriteni trepju telpā neatstātu: ”Ja man būtu, es viņu neatstātu… Ļoti mainījies viss.”

Kamēr cilvēki sprieda par drošību savās mājās, tikmēr policisti meklēja riteņus. Divus no tiem izdevās sameklēt ļoti ātri – nākamās dienas rītā.

Trešo velosipēdu izdevās atrast tad, kad tika aizturēti videoierakstus redzamie trīs puikas, kurus, starp citu, likumsargi bija redzējuši jau iepriekš – puiši nav izcēlušies ar to labāko uzvedību. Ja divi no trijotnes ar saviem riteņiem vienkārši pavizinājās un tos pameta, tad trešais sāka taisīt biznesu. Puikas arī atzinušies, ka uz Smilšu ielas māju zagt gājuši jau pirms gada. Līdz ar to likumsargi lēmuši nebūt līdzjūtīgi un, tā teikt, pieņemt mērus.

Smilšu ielas mājas iedzīvotāji tikmēr lemj, ka videonovērošanu vajadzētu uzstādīt arī kāpņu telpās. Lai visus nelūgtos viesus turpmāk varētu apskatīt tuvplānā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas