Pudeles brāļiem apnikusi draudzene, un viņi izsauc policiju, lai dzīrotāju ved prom

0 komentāri

Ne visiem patīk iedzert ko stiprāku par kafiju deviņos no rīta. Kādas sieviete nav varējusi atrast kopīgu valodu ar saviem kaimiņiem, tāpēc viņi vērsušies policijā.

Bija darba dienas rīts, laiks, kad cilvēki dodas uz darbu. Kādai sievietei, jelgavniecei bija brīvdiena. Viņa pamodās, izberzēja acis un izlēma nevis darīt ko lietderīgu, bet gan turpināt iepriekšējā dienā iesākto, proti – dzert. Viņas lielākā vēlme droši vien bija vienkārši uzlāpīties, tāpēc veldzējumu viņa meklēja tur, kur iepriekšējā dienā bija dzērusi, – kādu vīriešu, savu kaimiņu dzīvoklī. Meklēja, taču neatrada, jo kaimiņi dzīres turpināt negribēja un izsauca policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aprunājušies ar sievieti, kuru mocīja slāpes, un viņa apsolījās atgriezties savā dzīvokli un kaimiņus vairs netraucēt.

“Man kaimiņi lejā dzīvo. Gāju, pieklauvēju pie durvīm. Viņi vienkārši pajokojās un izsauca policiju,” stāsta sieviete, kurai ballīte agri no rīta neizdevās. Uz jautājumu, vai līdz tam jūs viņai bijusi laba komunikācija ar kaimiņiem, viņa atbild: “Jā. Tas bija joks. Viņi pajokoja, bet man tas nebija smieklīgi.”

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas