Prokurore un policists pēc avārijas sarīko ”jandāliņu” un atsakās no alkohola pārbaudes

4 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Vakar, 25. martā, ap plkst. 20.00 notika satiksmes negadījums Aizkraukles pagastā, Kalna ielā, kurā iesaistīti divi transportlīdzekļi – Mazda un Honda. Viena no automašīnām pieder vietējai prokurorei, un tajā atradās arī policists, bet abi braucēji atteicās no alkohola pārbaudes.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informēja, ka viens no sadursmē iekļuvušajiem transportlīdzekļiem pieder Aizkraukles prokuratūras prokurorei. Negadījuma brīdī šajā transportlīdzeklī bija gan prokurore, gan VP Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas darbinieks.

Abas amatpersonas tika nogādātas ārstniecības iestādē alkohola lietošanas fakta noteikšanai. Tā kā šīs amatpersonas atteicās no alkohola pārbaudes ārstniecības iestādē, materiāls par policijas darbinieka rīcību izvērtēšanai tiks nosūtīts Valsts policijas iekšējās drošības birojam, bet informācija par prokurores rīcību tiks nodota Ģenerālprokuratūrai, informēja Sietniece.

Par notikušo ceļu satiksmes negadījumu ir sākta administratīvā lietvedība. Ceļu satiksmes negadījumā cietuši abi transportlīdzekļi.

Abas amatpersonas automašīnā bijušas ārpus darba laika, un policijas darbinieks nebija tērpies dienesta formastērpā, papildināja Sietniece.

4 komentāri

TOP komentāri

 • janka
  +2

  janka

  gan jau korumpētie kolēģi izglābs abas pakaļas,īstenībā tādiem cilvēkiem uz mūžu liegt strādāt vals struktūrās,bet droši vien pakratīs tikai ar pirkstu

  27.03.2015 10:42

 • Jazeps
  0

  Jazeps

  Ja atsakaas pie stures sedosais dot testu, tad tas nozimee ka ir lietojis, taa ir U.K.

  28.03.2015 16:37

 • 2$$
  0

  2$$

  vai tad līdzbraucējam arī bija jāiet alko tests ????

  27.03.2015 11:39

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas