Policistu notriec Krievijā reģistrēts, dārgs sporta auto

0 komentāri

Saulainā svētdienas pēcpusdiena, kādam likumsargam beigusies slimnīcā – viņu darba laikā notriecis kāda dārga sporta auto vadītājs.

Negadījums, īsi pēc četriem pēcpusdienā noticis, Brīvības un Šmerļa ielas krustojumā. Likumsargs, kurš šajā darba dienā bija sēdies uz pašvaldības policijas motocikla, bija apstājies pie sarkanās gaismas, kad pēkšņi un pavisam negaidīti saņēmis spēcīgu triecienu. Viņu notriecis no Šmerļa ielas puses braucošais sporta auto Spyker.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Analizējot notikušo, VP RRP Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs atzīst, ka motobraucējam šajā gadījumā tomēr paveicies. Ja policista transporta līdzeklis sadursmes brīdī atrastos kustībā, sekas visdrīzāk būtu daudz nopietnākas. Tomēr, neraugoties uz to, ka cietušais, 34 gadus vecais vīrietis pēc sadursmes atradies pie samaņas,  viņam nav bijušas acīmredzamas smagas traumas –  bija nepieciešama steidzama mediķu palīdzība. Ārsti cietušo pašvaldības policistu nogādājuši tuvējā slimnīcā, bet uz notikuma vietu izsauktie likumsargi, fiksējuši notikušo, kā arī pieņēmuši paskaidrojumus, no iespējamā avārija izraisītāja, kāda Krievijas pilsoņa.

Pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa, mums apstiprina, ka cietušais likumsargs ir pašvaldības policijas ceļu policijas pārvaldes darbinieks, kurš negadījuma brīdī pildījis savus amata pienākumus.

Valsts policijā par šo negadījumu uzsākts kriminālprocess, taču pagaidām nav skaidrs tā iznākums. Ja mediķi cietušajam policistam konstatēs maznozīmīgus miesas bojājumus, kriminālprocess tiks izbeigts, un dārgā sporta auto īpašnieks tiks cauri ar administratīvo sodu. Likumsargu pārstāvis skaidro, ka tomēr nav pamata bažām un neskatoties uz to, ka auto reģistrēts Krievijā, kā arī pats iespējamais avārijas izraisītājs ir ārvalstnieks, šajā gadījumā nevajadzētu būt problēmām ar vainīgā saukšanu pie atbildības.

Vēlam cietušajam policistam veselību, bet visu jaudīgo spēkratu īpašniekiem atgādinām, ka pieredzes trūkums vai stāsti par auto, kas sastrādājis ziepes jūsu vietā, pilnīgi noteikti nemazinās jūsu atbildību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas