Policists pamana aizdomīgu tipiņu, kas rosās ap spoguļiem… Tālāk sākas pakaļdzīšanās trilleris!

0 komentāri

Neveiksmīga nedēļas nogale garnadžiem. Pateicoties kādam aculieciniekam, Maskavas ielā roku dzelžos saslēgts ļaundaris, kurš tumsas aizsegā nozadzis vieglā auto atpakaļskata spogulīšus. Taču vēl mazāk paveicies kādam citam garnadzim, kurš jau nākamajā dienā ar šādu rūpalu nolēmis nodarboties gaišā dienas laikā – viņš sastapies ar specvienības kaujinieku.

Kāds Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona kaujinieks no darba brīvajā laikā devies uz tirdzniecības centru Spice, kur autostāvvietā nejauši ievērojis visai aizdomīgu tipiņu, kurš rosījies pie kāda braucamrīka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļaundaris, pamanot sekotāja interesi par viņu, meties bēgt, taču kārtības sargs pēc īsa sprinta viņu panācis. Diemžēl mirkli pirms aizturēšanas ļaundaris centies atbrīvoties no pierādījumiem, izmetis tik tikko nozagtos spogulīšus un tie, piezemējoties uz asfalta, saplīsuši.

Pret kārtības sarga aizturēto ļaundari ierosināts kriminālprocess par zādzību. Par šo noziegumu viņam draud cietumsods uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs. Jau tuvākajā laikā kārtības sargi lūgs tiesu garnadzim kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas