Policisti notver vīrieti, kurš Ogrē apzog dzīvokli, izlec pa logu un aizbēg no notikuma vietas

0 komentāri

Pagājušo piektdien, 8. aprīlī, Ogres iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokļu māju Ogrē, Tirgoņu ielā. Ziņotāja pastāstīja, ka pamanījusi vīrieti, kurš izlec no viņas dzīvokļa loga, paķerot līdzi somu ar nozagtām mantām – fotoaparātu, bižutēriju un urbi – un aizbēg no notikuma vietas.

Cietusī policistiem norādījusi uz ļaundara pazīmēm, un likumsargi pēc neilga laika viņu notvēruši. Jau iepriekš tiesātais 1964. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts iecirknī un atzina savu vainu zādzībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete atguva nozagtās mantas, bet pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Svētdien, 10. aprīlī, tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas