Policisti neilgi pēc zādzības aiztur krūmgrieža un velosipēda zagli

0 komentāri

Pagājušās nedēļas sākumā, 16. jūnijā, Rīgas Latgales iecirknis saņēma informāciju par aizdomīgu personu, kura pārvietojas Katoļu ielas apkārtnē, līdzi nesot krūmgriezi.

Kriminālpolicijas darbinieki izbrauca uz notikuma vietu, kur pamanīja ziņojuma aprakstam atbilstošu vīrieti. Taču viņš policistiem paskaidroja, ka paziņa iedevis krūmgriezi, lai to pārdotu. Policistiem radās aizdomas, ka līdzi nestais krūmgriezis varētu būt zagts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja, ka vīrietis stāsta patiesību – krūmgriezi patiešām iedevis paziņa, taču izrādījās, ka paziņa to ieguvis nelegālā veidā – nozadzis. Likumsargi noskaidroja iespējamā zagļa dzīvesvietu un tur veica kratīšanu. Tās laikā policisti atrada arī zagtu velosipēdu. Aizdomās turamais 45 gadus vecais vīrietis atzina savu vainu gan krūmgrieža, gan velosipēda zādzībā.

Laikā, kad policisti aizturēja ļaundari, iecirknī bija vērsusies arī cietusī persona, kura ziņoja par nesen veiktu krūmgrieža un velosipēda zādzību no mājas teritorijas Ludzas ielā.

Zagtās mantas tika nodotas to likumīgajam īpašniekam, savukārt par krūmgrieža un velosipēda zādzību ir sākts kriminālprocess.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas