Policisti atrod lērumu zagtu mantu. Atpazīsti savējo?

0 komentāri

Policisti kādā dzīvoklī konstatējuši aizdomīgi daudz dažādu vairāk un mazāk vērtīgu mantu. Rezultātā atklājies, ka šīs mantas pieder kādam garnadzim, kurš iepriekš trīs reizes tiesāts par zādzībām.

Pagājušo ceturtdien, 15. janvārī, Rīgas Brasas iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Lejas ielā, kur vīrietis sitis sievietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā kādā dzīvoklī Lejas ielā starp 1986. gadā dzimušu vīrieti un divām sievietēm izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Policisti ieradās notikuma vietā un par notikušo sāka administratīvo lietvedību.

Policijas darbinieki dzīvoklī pamanīja aizdomīgi daudz dažādu mantu. Savukārt dzīvokļa iemītnieks nespēja izskaidrot to izcelsmi, tādēļ policistiem radās aizdomas, ka dzīvoklī atrastās mantas varētu būt saistītas ar kādām nesen veiktām zādzībām.

Atgriežoties iecirknī, policisti konstatēja, ka daļa dzīvoklī atrasto mantu janvāra sākumā tika nozagtas no kāda ofisa telpām Skolas ielā. Likumsargi devās atpakaļ uz dzīvokli, lai aizturētu zagli un atsavinātu zagtās mantas, tomēr dzīvokļa iemītnieks atteicās vērt vaļā durvis. Tādēļ sankcionētas kratīšanas laikā policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu iekļuva dzīvoklī un atsavināja tajā esošās – zagtās mantas.

Policisti aizturēja 1986. gadā dzimušo vīrieti, kurš arī iepriekš trīs reizes tiesāts par zādzībām, iekļūstot telpās. Arī šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpās. Pagājušo piektdien aizturētajam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Šobrīd policija meklē atrasto mantu likumīgos īpašniekus. Tādēļ, ja atpazīsti attēlā redzamās mantas kā savas, zvani uz tālruņa numuriem: 67030630, 67030653 vai 110.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas