Policijas šefs publiski pārkāpj likumu: Manai rīcībai nav attaisnojuma

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis ir publiski pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus. Piedaloties Latvijas Televīzijas raidījumā Dardarija viņš, sēžot auto aizmugurējā sēdeklī, ir redzams, ka viņš nelieto drošības jostu.

Ceļu policija vairākkārt akcentējusi, ka drošības jostas ir svarīgi izmantot ne tikai priekšējiem, bet arī aizmugurējiem pasažieriem. Stāstot par likumsargu darba specifiku skolniekam Moricam, policijas šefs pats nelietoja drošības jostu un nepievērsa vērību arī tam, ka to nedara arī viņam blakus sēdošais bērns.

Skaties.lv sazinājās ar Ķuzi, kurš, komentējot minēto gadījumu, atzina, – viņam kā policistam ir jārāda priekšzīme sabiedrībai. “Man nav attaisnojuma, un es esmu rīkojies neadekvāti,” norāda policijas priekšnieks, piebilstot, ka tā viņam būs rūgta mācība turpmākajām dienām.

Parādīšanās bez drošības jostas televīzijas raidījumā, pēc Ķuža teiktā, ir bijis nepārdomāts solis, un viņš pauda apņemšanos turpmāk sekot līdzi tam, lai piesprādzēšanos savā darbā ievēro arī citi policijas darbinieki.

CSDD kampaņas video par piesprādzēšanos:

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Edgars
    +2

    Edgars

    Re kā sanāk! Viņi drīkst braukt bez drošības jostas, bet mēs maksājam naudas sodu par braukšanu bez sprādzes. Kur tad paliek sauklis likums ta visiem ir vienāds?

    06.10.2015 16:07

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas