Policijai izdodas atsavināt ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola un cigarešu

0 komentāri

Policisti Mīlgrāvī atsavina 30 000 kontrabandas cigarešu, bet Salaspilī – nelegālo alkoholu.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar nelegālo cigarešu tirdzniecību. Veicot operatīvos pasākumus, vakar no rīta Ziemeļu iecirkņa policisti sadarbībā ar Ceļu policiju Mīlgrāvja ielā apturēja aizdomās turamo personu automašīnu Opel. Tajā tika atrasti 30 tūkstoši kontrabandas cigarešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aizturēja 1960., 1969., 1979., 1988. un 1995. gadā dzimušus vīriešus, kuri nogādāti izolatorā. Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā.

Savukārt Salaspils iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, ražo un tirgo nelegālo alkoholu. Pēc saņemtās informācijas tika uzsākta administratīvā lietvedība un tās ietvaros veikta administratīvā apskate, kuras laikā Salaspilī, Miera ielā tika atrasts un atsavināts kandžas aparāts, aptuveni 41 litrs nelegālā alkohola un 60 nelegālās cigaretes.

Pret 1960. gadā dzimušo vīrieti ir uzsākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, kā arī par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas