Policijai izdevies notvert rūdītus degvielas un automašīnu zagļus

0 komentāri

Policija Ludzā atklājusi kārtējo zādzību sēriju. Aizdomās par šiem noziegumiem noskaidroti un aizturēti divi vīrieši, kuriem jau agrāk bija nopietnas problēmas saistībā ar likuma pārkāpšanu.

Pirms vairāk nekā nedēļas Ludzas policijas iecirknī vērsās kāds Ciblas novada iedzīvotājs ar iesniegumu par degvielas zādzību no viņam piederošās automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šo zādzības faktu tika uzsākts kriminālprocess. Dažas dienas vēlāk tika saņemts vēl viens analoģisks iesniegums, proti, par degvielas zādzību no automašīnas.

Jau nākamajā dienā, 15. decembrī, ar iesniegumu par automašīnas VW zādzību policijā vērsās kāds Ludzas pilsētas iedzīvotājs, saistībā ar ko tika uzsākts vēl viens kriminālprocess.

Veicām visu trīs uzsākto kriminālprocesu izmeklēšanu, pārbaudot aizdomās turamo loku un veicot pasākumus ļaundaru noskaidrošanā. Pēc dažām dienām mums izdevās noskaidrot gan iespējamos noziedzniekus, gan atrast zagto automašīnu VW, kas bija pamesta netālu no pilsētas.

Aizturēto personības nav svešas – 1989. un 1998. gadā dzimušie vīrieši jau agrāk vairākas reizes nonākuši pretrunā ar likumu saistībā ar zādzībām, savukārt jaunākais vīrietis arī par transportlīdzekļu zādzībām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas