Policija vienā vakarā divas reizes soda vienu un to pašu velorikšas vadītāju

0 komentāri

Nakts patruļas laikā Ziemeļu pārvaldes pašvaldības policistu uzmanību piesaistīja kāds iepriekš neredzēts skats. Pa tukšajām ielām lēnām pārvietojies trīsriteņu braucamrīks, kuru šajā rajonā nekad iepriekš nav gadījies redzēt.

Tā kā šis braucamrīks uzskatāms par velosipēdu, bet pie tā stūres aizliegts sēsties reibumā, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no ceļu policijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņu alkometra rādījums liecinājis, ka pedāļu minējs pie stūres sēdies gandrīz 1,5 promiļu reibumā, tādēļ pašvaldības policisti aizturēto nodevuši Valsts policijas darbinieku rīcībā, bet paši devušies tālāk patruļā.

Arī šajā gadījumā, neņemot vērā to, ka 23 gadus vecais puisis jau bija saņēmis sodu par velosipēda vadīšanu reibumā, viņam nācās vēlreiz sastapties ar tiem pašiem ceļu policistiem, kuri vēl tik tikko viņam izrakstīja protokolu par šādu pašu pārkāpumu.

Šajā vakarā velobraucējs nopelnījis arī administratīvo lietu, jo pēc otrā pārkāpuma fiksēšanas Ziemeļu pārvaldē uzsākta lieta par velorikšas vadītāja pārkāpumiem, izbraucot ārpus tam norādītā maršruta vecpilsētā.

Tas vairākus simtus lielo naudas sodu, kas nopelnīts alkohola reibumā, papildinās ar vēl vismaz tikpat lielu sodu par otru šajā vakarā izdarīto pārkāpumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas