Policija un jaunieši sarīko reidu, lai pārbaudītu alkohola tirgošanu nepilngadīgajiem. Rezultāti nav iepriecinoši…

0 komentāri

Lai personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, nebūtu brīvi pieejami alkoholiskie dzērieni vai tabakas izstrādājumi, Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas policisti kopā ar Slimību profilakses un kontroles centra darbiniekiem 17. septembrī atkārtoti veica kontrolpirkumus, iesaistot nepilngadīgu personu.

Rezultāti tirdzniecības vietās neiepriecina, jo kontrolpirkumu laikā alkoholiskie dzērieni nepilngadīgajai personai tika pārdoti abos pārbaudītajos veikalos. Vienā gadījumā par pārdevējas izdarīto pārkāpumu notikuma vietā izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrā veikalā uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, tāpēc ka notikuma vietā nebija iespējams noskaidrot minētās personas darba attiecību statusu. Abos gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, lai izvērtētu juridiskās personas atbildību.

Nepilngadīgā persona uzrunāja 22 cilvēkus ar lūgumu iegādāties alkoholisko dzērienu. Divas personas lūgumu izpildīja, proti, iegādājās un nodeva alkoholisko dzērienu nepilngadīgajam. Par to notikuma vietā izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu nodošanu nepilngadīgā rīcībā tā, ka šīs vielas kļuvušas nepilngadīgajam brīvi pieejamas lietošanai.

Pašvaldības policija atkārtoti lūdz iedzīvotājus pasargāt nepilngadīgos no tabakas un alkohola lietošanas, kā arī nebūt izpalīdzīgiem alkohola iegādē. Tikai kopīgiem spēkiem panāksim, ka mums augs veselīga jaunatne.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas