Policija pieļauj, ka pazudušais Vācijas students ielūzis ledū

0 komentāri

Valsts policijas Kriminālpolicija turpina aktīvu pazudušā studenta Stefana Engelbrehta meklēšanu. Šobrīd iegūtā informācija neliecina, ka būtu noticis noziegums. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ar jaunieti varētu būt noticis nelaimes gadījums, viena no versijām, ka viņš varētu būt ielūzis ledū. Policija aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ziņot, ja zina vai ir kāda informācija par jaunieša atrašanās vietu.

Valsts policijas Kriminālpolicijas darbinieki turpina aktīvu pazudušā studenta no Vācijas meklēšanu. Veicot aktīvus operatīvās meklēšanas pasākumus, policija ir noskaidrojusi, ka Stefans Engelbrehts pēdējo reizi ir redzēts 24.janvārī ap pulksten 2:00 naktī Āzenes ielā, Ķīpsalā. Tomēr policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka jaunietis Ķīpsalā atradies arī ap pulksten 4:00 naktī. Šobrīd policijas rīcībā esošā informācija neliecina, ka būtu noticis noziegums. Iespējams ar jaunieti varētu būt noticis nelaimes gadījums, policija kā vienu no versijām izvirza, ka viņš varētu būt ielūzis ledū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Īstenojot aktīvus pazudušā jaunieša meklēšanas pasākumus un sadarbojoties ar dažādām iestādēm Ķīpsalā un Rīgas pašvaldību, policija ir ieguvusi un pārbaudījusi dažādus video novērošanas kameru ierakstus. Sadarbojoties arī ar bezvēsts pazudušo cilvēku meklēšanas organizāciju, policijas darbinieki veikuši teritorijas apskati. Tāpat aptaujāti arī desmitiem studentu un regulāri tiek sekots līdzi arī Stefana mobilā telefona un sociālo tīklu aktivitātēm, tomēr kopš liktenīgās nakts nekādas aktivitātes nav manītas.

Par Stefana pazušanu policijai tika paziņots 29.janvārī, kad viņš ilgāku laiku nebija ieradies uz mācībām un viņu nebija iespējams sazvanīt.

Lai iegūtu pēc iespējas vairāk informācijas par pazudušā jaunieša gaitām naktī no 23.janvāra uz 24.janvāri, policija aplūkos arī Ķīpsalas apkārtnē esošo privātmāju video ierakstus, tādēļ aicinām iedzīvotājiem būt atsaucīgiem un pretimnākošiem.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir kāda informācija par iespējamo Stefana Engelbrehta atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuriem: 20269011 vai 110.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas