Policija: traģēdiju uz Bauskas šosejas izraisīja mikroautobuss, apdzenot kravas auto

0 komentāri

”Mikroautobuss apdzinis kravas automašīnu, kā rezultātā tika izraisīts ceļu satiksmes negadījums,” tā par traģisko avāriju uz Bauskas šosejas augusta beigās pauž Andris Velšs, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat policija aicina pieteikties kravas automašīnas vadītāju, kurš bija liecinieks šai smagajai avārijai 26. augustā. Policija norāda, ka viņa liecība būtu ļoti noderīga izmeklēšanā par avārijas iemesliem.

Atgādināsim, ka 26. augustā notika traģiska avārija uz Bauskas šosejas – tajā cieta septiņi cilvēki, no kuriem viens gājis bojā. Bojāgājušais ir 50 gadus vecs vīrietis. Savukārt cietušo vidū ir ne tikai Latvijas, bet arī Polijas un Vācijas pilsoņi.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas