Policija “sašņorē” vīrieti, kurš sit savu vecmammu un pavērš ieroci pret likumsargiem

0 komentāri

Trešdien Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma satrauktu iedzīvotāju zvanu par aizdomīgiem trokšņiem un iespējamu vardarbību kaimiņu dzīvoklī. Policisti nekavējoties reaģēja uz saņemto informāciju un devās uz zvanītāja norādīto dzīvokli Jaunsaules ielā.

Ierodoties notikuma vietā un pārbaudot informāciju, policisti zvanījuši pie dzīvokļa durvīm. Jau pēc brīža dzīvokļa saimnieks atvēris durvis, ar ieroci tēmējot uz policistiem un rupji lamājoties. Reaģējot uz vīrieša agresivitāti un rūpējoties par iedzīvotāju un arī pašu drošību, policisti atbruņoja vīrieti. Atņemot viņam ieroci, tika konstatēts, ka tā ir gāzes pistole. Likumsargi agresīvo 1985. gadā dzimušo vīrieti aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Ieejot dzīvoklī, policisti konstatēja, ka tur atrodas arī kāda kundze gados. Viņa policistiem pastāstījusi, ka agresīvais vīrietis ir viņas mazdēls, kurš izdemolējis dzīvokli un viņu sitis. Likumsargi izsauca mediķus, kuri cietušo kundzi nogādāja medicīnas iestādē.

Policisti agresīvo uzbrucēju, kurš atradās vairāk nekā vienas promiles reibumā, nogādāja iecirknī. Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim saistībā ar tā likumisku dienesta darbību. Tāpat pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas tiks uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu cietušajai kundzei.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas