Policija sāk kriminālvajāšanu pret Lietuvas pilsoni, kurš noziedzies Liepājā

0 komentāri

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi kriminālprocesu, kas uzsākts par krāpšanu. Kriminālprocess uzsākts par prettiesiskām darbībām pērnā gada nogalē Liepājā.

Sabiedrība vairākkārt informēta par gadījumiem, kad personas, zvanot pa tālruni, uzdevušās par policijas darbiniekiem, pieprasot naudu par it kā notikušu nelaimes gadījumu ar kādu no tuviniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā gadījumā par krāpnieku upuriem bija kritušas divas sirmgalves, no katras tādējādi izkrāpti ap pustūkstotim eiro.

Nekavējoties veicot izmeklēšanas darbības, policijas darbiniekiem izdevās izskaitļot zvanītāju, un par šo noziegumu pie atbildības tiks saukts 1987. gadā dzimis vīrietis – Lietuvas pilsonis. Izmeklēšanas gaitā atgūta arī daļa izkrāpto naudas līdzekļu

Policija vērš uzmanību – iespējams, ka tālruņa zvani ar šāda un līdzīga rakstura stāstiem var atskanēt arī turpmāk, tādēļ atgādinām, ka gadījumā, ja kāda nelaime patiesi būs notikusi, operatīvie dienesti nekādā gadījumā nepieprasītu materiālos līdzekļus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas