Policija pie Ministru kabineta aiztur trīs prokremliskos aktīvistus

3 komentāri

Šodien plkst. 14.30 iepretim Ministru kabinetam kopā pulcējās Illarions Girss, Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Lindermans un citi prokremliskie aktīvisti, lai dibinātu biedrību “citādi domājošo aizsardzībai”. Brīdī, kad tika parakstīti dibināšanas dokumenti, aktīvistus aizturēja policija, ziņo TV3 Ziņas.

Aizturētie nebija pieteikuši savu mītiņu, bet aktīvisti līdz pat iesēdināšanai policijas automašīnā centīgi uzstāja, ka viņu tikšanās nebija sapulce un policijas rīcība ir prettiesiska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, – lai aizstāvētu “citādi domājošos no policijas izsekošanas Latvijā”, vairāki prokrieviskie aktīvisti, kuri vairākkārt nonākuši Drošības policijas redzeslokā, nolēmuši veidot “tiesībsargājošu biedrību” Latvijas Sirdsapziņas gūstekņu līga.

Kā pastāstīja viens no idejas autoriem partijas Par dzimto valodu biedrs Illarions Girss, biedrība plāno sadarboties ar dažādām cilvēktiesību struktūrām gan Austrumos, gan Rietumos. Plānots sadarboties ar tādām organizācijām kā Amnesty International, Human Rights Watch, Article 19 un Starptautisko cilvēktiesību federācija.

Biedrībā plāno apvienoties Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Buzajevs, Vladimirs Lindermans, Jevgēņijs Osipovs, Girss, Sergejs Malahovskis un Einārs Graudiņš.

3 komentāri

TOP komentāri

 • sprīdis
  +2

  sprīdis

  kāpēc vēl nav tāda likuma kas dotu tiesības šitos koloradņikus izsūtīt? varbūt vajadzētu nodibināt fondu kas palīdzētu šiem nopirkt biļeti un lielo zemi?

  30.06.2015 17:14

 • Hits
  0

  Hits

  Latvijas policisti gan izskataas peec lauku paakjiem...

  30.06.2015 20:34

 • sprīdis
  0

  sprīdis

  uz

  30.06.2015 17:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas