Policija pie Ministru kabineta aiztur trīs prokremliskos aktīvistus

3 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Šodien plkst. 14.30 iepretim Ministru kabinetam kopā pulcējās Illarions Girss, Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Lindermans un citi prokremliskie aktīvisti, lai dibinātu biedrību “citādi domājošo aizsardzībai”. Brīdī, kad tika parakstīti dibināšanas dokumenti, aktīvistus aizturēja policija, ziņo TV3 Ziņas.

Aizturētie nebija pieteikuši savu mītiņu, bet aktīvisti līdz pat iesēdināšanai policijas automašīnā centīgi uzstāja, ka viņu tikšanās nebija sapulce un policijas rīcība ir prettiesiska.

Jau vēstījām, – lai aizstāvētu “citādi domājošos no policijas izsekošanas Latvijā”, vairāki prokrieviskie aktīvisti, kuri vairākkārt nonākuši Drošības policijas redzeslokā, nolēmuši veidot “tiesībsargājošu biedrību” Latvijas Sirdsapziņas gūstekņu līga.

Kā pastāstīja viens no idejas autoriem partijas Par dzimto valodu biedrs Illarions Girss, biedrība plāno sadarboties ar dažādām cilvēktiesību struktūrām gan Austrumos, gan Rietumos. Plānots sadarboties ar tādām organizācijām kā Amnesty International, Human Rights Watch, Article 19 un Starptautisko cilvēktiesību federācija.

Biedrībā plāno apvienoties Aleksandrs Gapoņenko, Vladimirs Buzajevs, Vladimirs Lindermans, Jevgēņijs Osipovs, Girss, Sergejs Malahovskis un Einārs Graudiņš.

3 komentāri

TOP komentāri

 • sprīdis
  +2

  sprīdis

  kāpēc vēl nav tāda likuma kas dotu tiesības šitos koloradņikus izsūtīt? varbūt vajadzētu nodibināt fondu kas palīdzētu šiem nopirkt biļeti un lielo zemi?

  30.06.2015 17:14

 • Hits
  0

  Hits

  Latvijas policisti gan izskataas peec lauku paakjiem...

  30.06.2015 20:34

 • sprīdis
  0

  sprīdis

  uz

  30.06.2015 17:15

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas