Policija pēc DNS izmeklēšanas atklāj iepriekš meklētu noziedznieku

0 komentāri

Pateicoties DNS paraugiem, policijai izdevies aizturēt vīrieti par iepriekš pastrādātu zādzību no automašīnas.

Rīgas Latgales iecirknī pirms diviem gadiem tika uzsākts kriminālprocess par zādzību no automašīnas. Policija bija saņēmusi informāciju, ka Ģertrūdes ielā kāds vīrietis piegājis pie Volkswagen markas “busiņa” un ar akmeni izsitis tā logu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tad pa izsisto logu ielīdis automašīnā un nozadzis CD magnetolu. Taču, lienot ārā no automašīnas, viņš uz stikla lauskām sagriezies, atstājot asins pēdas. Aplūkojot notikuma vietu, policisti izņēma garnadža DNS paraugu un pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas noskaidroja viņa personību.

Pagājušās piektdienas vakarā Rīgas Latgales iecirkņa policisti Centrālās stacijas apkārtnē pamanīja meklēto vīrieti un viņu aizturēja. Aizturētais ir kāds 1972. gadā dzimis vīrietis, kurš atzina savu vainu izdarītajā. Viņš jau iepriekš desmit reizes bija sodīts par dažāda veida mantiskiem noziegumiem.

Pret vīrieti tika uzsākti divi kriminālprocesi – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, un par svešas mantas tīšu bojāšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas