Policija notvērusi vīrieti, kas ziņoja par viltus spridzekli Rīgas lidostā

0 komentāri

Policija aizturējusi vīrieti, kurš sacēla viltus trauksmi par spridzekli Rīgas lidostā, ziņo TV3 Ziņu žurnāliste Monta Bitiniece.

1981. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš bija nonācis likumsargu redzeslokā par zādzību, kā arī saistībā ar narkotikām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis tika aizturēts pirmdienas vakarā.

Policija zvanītāja motīvu neatklāj. Taču, kā stāsta likumsargi, lielākā daļa šādu zvanītāju ir vai nu psihiski nelīdzsvaroti, vai alkohola reibumā.

Tāpat likumsargi atzīst, ka drīz pēc šādiem zvaniem, kas sacēluši lielu sabiedrības interesi, parasti ir visādi pakaļdarinājumi. Tā tas bijis arī šoreiz, ka drīz vien pēc Rīgas lidostas sāgas tika veikts viltus trauksmes zvans, piemēram, uz kādu Rīgas skolu.

Jau ziņojām, ka sprādziena draudu dēļ 27. aprīlī tika evakuēta Rīgas lidosta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas