Policija nāk klajā ar versijām, kāpēc notika traģiskās trešdienas avārijas

1 komentārs

Trešdien uz Latvijas ceļiem piedzīvota melnā diena – notikušas divas smagas avārijas, kurās vairāki cilvēki gājuši bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par pirmo negadījumu uz Bauskas šosejas informācija pagaidām ir ļoti skopa, jo tajā iesaistītie atrodas ārstniecības iestādēs. Zināms ir tas, ka mikroautobusa vadītājs iebrauca pretējā joslā un izraisīja letālu sadursmi.

Otrajā negadījumā uz Smiltenes-Gulbenes ceļa, kur bojā gāja divi bērni, sākotnējā versija ir tāda, ka kravas automašīnai, kura iesaistīta sadursmē, ir bijušas tehniskas problēmas. Tiesa, tās vēl ir jāpierāda ekspertīzē, taču par šo lietu ir uzsākts kriminālprocess, norāda policijas pārstāve.

Traģēdija uz Bauskas šosejas:

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mērija
    +1

    Mērija

    Par BAuskas šoseju man ar ir viedoklis. Pārvietojos pa to 2-4 x katru dienu. Braucot uz 80( tur kur atļautais ir 70) visi nesas garām kā stāvošai. Pirms pāris gadiem veiktā ceļa rekonstrukcija bija pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, jo pie tik intensīvas satiksmes ir nereāli tikt uz šosejas attiecīgajās rīta un vakara stundās, tāpēc daudzi riskē, jo gaidīt 10-20 min kādu drošu iespēju neļauj aizmugurē stāvošie kas nepārtraukti signalizē. un pēdējais -neskatoties ka posmā Rīga- Ķekava ir 7 ( vai cik tur ) melnie punkti ne reizi nav manīts radars vai ceļu policija. NE REIZI!

    27.08.2015 10:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas