Policija meklē šo vīrieti – viņa liecība ir svarīga!

0 komentāri

Valsts policija par zādzību, kas notikusi janvāra sākumā kādā veikalā Rīgas centrā, aizturējusi vairākas personas. Policija lūdz atsaukties attēlā redzamo vīrieti – notikušā aculiecinieku.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirkņa policisti 10. janvārī ap pulksten 20:20 saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Rīgā, 13. janvāra ielā, kur vairāki jaunieši izdarījuši zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikalā bija ienākusi jauniešu kompānija, kas savstarpēji sarunājušies gan latviešu, gan krievu valodās, un vairākas personas sākušas zagt dažādas pārtikas preces. Zādzības laikā viens no jauniešiem, cenšoties apgrūtināt ļaundaru atpazīšanu, iepūtis sejā smaržas gan pārdevējai, gan kādam klientam. Pēc izdarītās zādzības jaunieši aizbēguši no notikuma vietas.

Rīgas Centra iecirkņa policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamās vainīgās personas un aizturēja septiņus jauniešus – 1994.gadā, 1992.gadā, divus 1996.gadā un divus 1998.gadā dzimušus puišus un 1995.gadā dzimušu meiteni. Šobrīd tiek skaidrota vēl viena ļaundara, kurš piedalījās zādzībā, personība.

Visas aizturētās personas, kuras jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām, atzina savu vainu noziegumā. Pret visiem aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā, savukārt pret ļaundari, kurš iepūtis sejā smaržas veikala pārdevējai un kādam klientam, tiks uzsākts kriminālprocess par huligānismu un zādzību.

Lai sniegtu izmeklēšanai nepieciešamo informāciju, policija lūdz atsaukties attēlā redzamo vīrieti, kurš bijis notikušās zādzības aculiecinieks. Aculiecinieku policija aicina atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200 vai 67086237.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas