Policija konfiscē nelikumīgus ieročus, 135 patronas un nelegālās cigaretes

0 komentāri

Siguldas iecirkņa policisti saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, nelikumīgi glabā ieročus. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti veica sankcionētu kratīšanu aizdomās turamā 1967. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā Lēdurgas pagastā.

Kratīšanas laikā tika atrasti trīs nelikumīgi glabāti ieroči. Šobrīd ir nozīmētas šaujamieroču ekspertīzes, taču sākotnējā informācija liecina, ka divi no ieročiem ir medību bises, bet trešais – mazkalibra ierocis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat vīrieša dzīvesvietā tika atrastas 135 dažāda veida patronas, kā arī 543 nelegālas cigaretes ar Krievijas un Kazahstānas akcīzes markām.

Policijā pret 1967. gadā dzimušo vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par šaujamieroču un to munīcijas glabāšanu bez attiecīgas atļaujas.

Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods. Tāpat tiks lemts par administratīvās lietvedības uzsākšanu saistībā ar nelegālo cigarešu glabāšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas