Policija Jūrmalā atrod vairāk nekā 31 tūkstoti nelegālo cigarešu, alkoholu un degvielu

0 komentāri

Jūrmalas iecirkņa darbinieki bija saņēmuši informāciju par divām personām, kuras, iespējams, nodarbojas ar nelegālās degvielas un cigarešu izplatīšanu Jūrmalā. Policisti saistībā ar saņemto informāciju uzsāka kriminālprocesu.

Pagājušo piektdien agri no rīta, veicot kratīšanas Jūrmalā un Rīgā aizdomās turamo personu dzīvesvietās, policisti kopā atrada un atsavināja 840 litrus dīzeļdegvielas, 10 litrus benzīna, 31 245 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 26 litrus spirta un 14 litrus brūnas krāsas alkoholiskā izstrādājuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aizturēja 1957. un 1961. gadā dzimušus vīriešus, kuri nogādāti izolatorā.

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju ir uzsākts kriminālprocess.

Foto: Valsts policijas Facebook profils

Foto: Valsts policijas Facebook profils

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas