Policija izmeklē Ventspilī nežēlīgi nogalināto suņu lietu

0 komentāri

Satraucoša ziņa saņemta no Ventspils likumsargiem – aizvadītajās brīvdienās nejauši garāmgājēji Pārventā, pilsētas nomalē uzgājuši divus nogalinātus suņus. Viens no dzīvniekiem, atrasts pakārts kokā, bet otra dzīvnieka līķis atradies uz zemes dažu desmitu metru attālumā.

Protams, ka redzot šādu, patiesi baisu ainu, aculiecinieki meklējuši palīdzību zvanot vietējiem kārtības sargiem. Pirmie notikuma vietā ieradušies pašvaldības policisti, taču arī viņi sapratuši, ka neko daudz palīdzēt nevarēs – šeit darbs kriminālpolicistiem. Pēc notikuma vietas apskates, nekavējoties uzsākta izmeklēšana, kā arī kriminālprocess par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meklējot nežēlīgo dzīvnieku slepkavu, likumsargi aptaujājuši gan vietējos iedzīvotājus, gan šajā apkārtnē strādājošos. Diemžēl, vismaz pagaidām tas nav devis, ne mazāko pavedienu.

Par koku pudurī atrastajiem dzīvnieku līķiem dzirdējuši vai visi netālu mītošie Pārventas iedzīvotāji. Arī notikuma vietai vistuvāk esošās daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji par notikušo ir šokā.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas