Policija brīdina! Krāpnieki stāvvietu automātos ievieto plastikāta maisiņus lai nozagtu naudu

0 komentāri

Kā jums liekas, cik lielam jābūt guvumam, lai ļaundari ķertos pie veselas krāpšanas shēmas izstrādāšanas? Jau tūlīt, par diviem darboņiem, kuri bija gatavi riskēt ar savu brīvību pavisam niecīgu naudas summu dēļ.

Pēdējo mēnešu laikā likuma sargi regulāri saņēmuši sūdzības no Rīgas satiksmes darbiniekiem, par ļaundariem, kuri ar mērķi iedzīvoties uz autobraucēju rēķina galvaspilsētās autostāvvietu apmaksas automātos ievieto plastikāta maisiņus. Tā kā kārtības sargi nojauta, kā strādā šie noziedznieki, bijis skaidrs, ka pierādīt viņu vainu var tikai un vienīgi pieķerot ļaundarus nozieguma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kārtības sargs norāda, ka ļaundari rīkojušies visai viltīgi, jo uz automātiem, kuros ievietoti maisiņi uzlīmējuši savu telefona numuru, norādot to, kā tehniskās palīdzības dienesta kontakttālruni.

Lai arī ļaundaru guvums, no viena šāda maisiņa bijis vien aptuveni četri eiro, kārtības sargiem ir pamatotas aizdomas, ka noziedznieki šādi aprīkojuši, ne vienu vien automātu. Šobrīd, ļaundari tiek saistīti vismaz ar desmit līdzīgām noziegumu epizodēm.

Šobrīd abi nozieguma vietā pieķertie ļaundari atrodas aiz restēm. Par autobraucēju apkrāpšanu viņiem draud piespiedu darbi, bargs naudas sods, vai pat gads aiz cietuma mūriem.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas