Policija atgādina, ka jāreģistrē agrāk iegādātie gāzes ieroči

0 komentāri

Valsts policija atgādina, ka 31. decembrī noslēgsies pārejas periods, kura laikā policijā jāreģistrē gāzes ieroči, kas iegādāti pirms 2011. gada, informēja Valsts policija.

Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma pārejas noteikumi paredz, ka gāzes ieroči, kas iegādāti pirms 2011. gada, jāreģistrē līdz 31. decembrim, nododot iesniegumu Valsts policijai. Iesniegumā jānorāda savi personas dati, kā arī gāzes ieroča veids, marka, numurs, modelis un sērija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reģistrāciju var veikt arī elektroniski, izmantojot Iekšlietu ministrijas Informācijas centra sniegto pakalpojumu.

Gāzes ieroči, kas nav marķēti atbilstoši Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likuma prasībām, pirms to reģistrācijas jāiesniedz marķēšanai komersantam, kas saņēmis licenci ieroču remontam.

Likums paredz, ka fiziskai personai ir tiesības Latvijā iegādāties gāzes pistoli pie komersanta, no citas personas, veicot šā ieroča pārreģistrāciju, un ārvalstīs.

Par gāzes ieroča un tā munīcijas aprites noteikumu pārkāpšanu ir paredzēta administratīvā atbildība. Naudas sods fiziskajām personām ir no 35 līdz 350 eiro, konfiscējot ieroci, munīciju un šo priekšmetu sastāvdaļas vai bez konfiskācijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas