Policija aiztur pedofilu, kurš seksuāli izmantojis daudzus zēnus

0 komentāri

Policijai ir izdevies aizturēt kādu pedofilu, kurš gadiem ilgi veicis dažādas seksuālas darbības ar bērniem un jauniešiem, LNT 900 Sekundēm apstiprina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Kā intervijā norāda Ķuzis, aizturētā persona interneta vidē darbojusies vairākus gadus. Šī vīrieša darbības ir saistītas ar pornogrāfiska rakstura materiālu izplatīšanu, no viņa cietuši daudzi bērni un jaunieši vecumā no 14 līdz 20 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noziegumi pastrādāti ar zēniem, kuri tikuši seksuāli izmantoti, un par šīm darbībām aizturētais jau pats esot sniedzis liecību. Šī persona darbojusies vienatnē un tas apgrūtinājis viņa izsekošanu, jo, darbojoties uz savu roku, cilvēks ir vairāk neprognozējams, atzīst Ķuzis.

Par šo gadījumu policija sola izplatīt plašāku paziņojumu dienas otrajā pusē.

Intervija ar Intu Ķuzi:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas