Policija aicina informēt par nelikumīgiem dragreisiem un agresīviem šoferiem

0 komentāri

Līdz ar vasaras sezonas iestāšanos aktīvāki kļuvuši autovadītāji, kuri koplietošanas autoceļus izmanto kā autotrases, tādējādi apdraudot savu un jo īpaši citu satiksmes dalībnieku dzīvību un veselību.

Policija aicina ikvienu iesaistīties centienos radīt drošu ceļu satiksmi. Ja esi liecinieks nelikumīgām dragreisa sacensībām vai tev ir informācija par to, kur tādas notiek vai tiek plānotas, ziņo policijai pa tālruni: 110.

”Ja zini kādu, kurš regulāri ar savu agresīvo braukšanu apdraud citus, nofilmē un atsūti mums uz e-pastu vidzemespolicija@gmail.com. Vienlaikus e-pastā norādi notikušā laiku, vietu, automašīnas numuru un savu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā varam sazināties, jo mums, iespējams, būs nepieciešama papildu informācija,” ziņo Valsts policija.

Par šādiem pārkāpējiem informāciju var nodot arī, personīgi vēršoties policijas iecirknī vai rakstot iesniegumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas