Policija aicina atkārtot neseno sasniegumu – svētkus aizvadīt bez bojāgājušajiem

0 komentāri

Ik gadus, Līgo svētku un Jāņu laikā, lai pieskatītu autobraucējus un paglābtu sabiedrību no iereibušu stūrētāju izraisītām nelaimēm, simtiem policistu, nevis sēžas pie svinību galda, bet gan uzvelk formu un dodas ielās. 

Ik gadu, lai paglābtu dzērājšoferus un tos, kuri nejauši var pagadīties viņu ceļā tiek rīkotas dažādas sociālās kampaņas – stūrētājus biedē ar avārijām, to šausminošajām sekām un mūžīgu iespēju braukt reibumā, jau viņsaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt par tiem, kurus šīs kampaņas neaizsniedz, vai kuru veselais saprāts jau nogremdēts grādīgajās dzirās, parasti rūpējas likuma sargi. Arī šajā gadā, svētku laikā, viss noritēs kā ierasts.

Ceļu policijas priekšnieks atzīst, ka šīs dažas vasarīgās dienas, kad ļaudis metas gada garākajās svinībās, ir īpaši bīstamas. Taču situācija ar katru gadu uzlabojas un šajā gadā, sabiedrībai ir visas iespējas, atkārtot neseno sasniegumu, kad svētki aizvadīti bez bojāgājušajiem.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas