Pirms jaunā mācību gada skolēni jau sākuši ”svinēt”; ir aizturētie

0 komentāri

Rīgas pašvaldības policija vēl pirms Zinību dienas, 1. septembra, aizturēju jauniešus, kas pārkāpuši likumu, lietojot alkoholu, smēķējot vai ostot līmi, atzina Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Aronovs.

Kopumā, sākoties jaunajam mācību gadam, 1. septembrī pašvaldības policijas spēki tiks papildināti ar 200 likumsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Aronovs:

Bēdīgi ir tas, ka, neņemot vērā iepriekšējo gadu aktivitātes, vēl aizvien konstatēti 17 negodīgi komersanti, kas nepilngadīgajiem pārdod tabakas izstrādājumus un alkoholu.

”Šogad kalendārs ir uzdāvinājis skolēniem garākas brīvdienas, un ”iesildīšanās” pirms mācību gada bija sākusies,” stāstīja A. Aronovs.

Policija jauniešu pulcēšanās vietas uzmana kopš ceturtdienas. Kopumā aizturēti 37 jaunieši – 24 no tiem pārkāpuši likumu, piemēram, lietojot alkoholu, smēķējot, kā arī – ostot līmi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas