Pieļauju, ka iepriekšējā politiskā vadība neko nedarīja, lai stiprinātu VID, saka Reizniece-Ozola

0 komentāri

Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola pieļauj, ka iepriekšējā politiskā vadība jeb partija Vienotība neko nav darījusi, lai stiprinātu Valsts ieņēmumu dienestu (VID), tā ministre pauda intervijā raidījumam 900 sekundes.

Turpretī tagad VID esot pilns politiskais atbalsts, kas līdz šim iestādei nav bijis, pauda Reizniece-Ozola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat ministre norādīja, ka pēc notikušajiem skandāliem neesot izslēgts, ka VID Finanšu policijas un Muitas pārvaldes vadītāji turpmāk vairs neieņems savus amatus un viņu vietā tikšot meklēti jauni cilvēki. Tiek strādāts pie tā, lai visas “melnajā sarakstā” iekļautās personas VID vairs nestrādātu. Tāpat esot iespējama abu šo struktūru apvienošana.

Finanšu policija aiztur VID darbinieci, kuru tur aizdomās par līdzdalību 1,6 miljonu izkrāpšanā

Finanšu policisti marta vidū aizturēja kādu VID darbinieci Cēsīs. Viņu vaino krāpnieciskas shēmas organizēšanā. Finanšu policijas priekšnieks Kaspars Podiņš izteicies, ka noziegums nebūtu noticis, ja VID kopumā nebūtu bijusi vieglprātīga attieksme pret PVN izkrāpējiem.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas