Piektdien pie Brīvības pieminekļa avarējis trolejbuss

0 komentāri

Pašā galvaspilsētas sirdī, pie Brīvības pieminekļa, piektdien notikusi avārija, kurā iesaistīts sabiedriskais transports un kāds vieglais auto.

Dažas minūtes pirms desmitiem no rīta pie luksofora, kas atrodas iepretim Brīvības piemineklim, atskanējis būkšķis un uz asfalta birstošu stikliņu skaņa. Pēc acumirkļa, kad iededzies zaļais signāls, vairums automašīnu aizbraukušas, bet krustojumā palicis kāds VoksWagen spēkrats un aiz tā – stāvošs trolejbuss. Notikusi avārija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā gadījumā, visticamāk, pie vainas ir tieši trolejbusa stūrētāja. Lai arī notikušais ir vien sīks negadījums, kolēģi no avārijas dienesta aizkadrā paskaidro, ka kundze esot ārkārtīgi satraukta un ļoti pārdzīvojot par negadījumu.

Par laimi, šajā negadījuma necieta ne transporta līdzekļu stūrētāji, ne sabiedriskajā transportā esošie pasažieri. Vienīgās neērtības šis notikums radījis citiem satiksmes dalībniekiem, jo uzreiz pēc notikušā un brīdi izveidojies sastrēgums, taču brauktuve visai drīz atbrīvota un pie darba ķērušies avārijas dienesta vīri, kuri sakārtoja ar šo negadījumu saistītās formalitātes.

Foto:

 

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas