Pieķerts! Policisti par bērnu ratiņu zādzību aiztur rūdītu zagli

0 komentāri

Likumsargi galvaspilsētā par bērnu ratiņu zādzību aiztur rūdītu zagli, informē Valsts policija.

Pagājušās nedēļas sākumā cietušie vērsās policijā ar iesniegumu, jo viņiem no kāpņu telpas nozagti bērnu ratiņi. Aptuveni 1000 eiro vērto ratiņu zādzība notikusi Imantā, Progresa ielā. Neskatoties uz to, ka kāpņu telpa bija aizslēdzama, tas zaglim nebija šķērslis. Pēc iesnieguma nodošanas policijā cietušie sākuši pētīt kādu sludinājumu portālu. Tur viņi pamanījuši, ka kāds cenšas par 500 eiro pārdot viņiem nozagtos bērnu ratiņus. Cietušie par to nekavējoties informēja policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti uzdevās par pircējiem un piektdien, 4. martā, sarunāja tikšanos ar bērnu ratiņu pārdevēju. Tikšanās vietā policisti aizturēja 1972. gadā dzimušo vīrieti, kurš izrādījies rūdīts zaglis. Sieviete atguva bērnu ratiņus.

Savukārt aizturētais vīrietis, apzinoties radušās sekas, atzinies vēl vienā zādzība, proti, viņš no tās pašas kāpņu telpas bija nozadzis arī velosipēdu. Policija skaidro tā atrašanās vietu.

Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā. Šādam noziegumam paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policisti vēlas izteikt atzinību vērīgajiem vecākiem, kuri palīdzēja pēc iespējas ātrāk atrisināt šo lietu, jo nekavējoties informēja par aizdomām, ka sludinājuma portālā tiek pārdoti viņiem nozagtie ratiņi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas