Pieķertajam airBaltic dzērājpilotam būs “jāsēž” 10 mēneši cietumā

0 komentāri

Pasludināts pēdējais spriedums dzērumā pieķertajiem airBaltic darbiniekiem – galvenajam pilotam par šo kļūdu būs jāsēž desmit mēneši cietumā.

Spriedumu pasludinājusi Norvēģijas tiesa. Prokuratūra gan prasīja piemērot gadu ilgu cietumsodu. Kopumā dzērumā bija pieķerti četri apkalpes locekļi. Vienam pilotam piespriests pusgadu ilgs cietumsods, savukārt stjuartēm attiecīgi 40 un 60 dienu ilgs cietumsods. Vēl nav skaidrs, vai lēmums tiks pārsūdzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Norvēģu mediji ziņo, ka tiesā pilots stāstījis, ka dienā pirms lidojuma izdzēris puslitru brendija. Pēcāk kļuva skaidrs, ka kapteinis līdz istabai palīdzēja nokļūt vienai no stjuartēm, kura saviem spēkiem to nevarēja izdarīt.

Atgādinām, ka jūlijā Oslo lidostā tika aizturēta aviokompānijas airBaltic lidmašīnas apkalpe, kurai konstatēts augsts alkohola līmenis. Pēc incidenta airBaltic paziņoja, ka pastiprinājusi drošības pasākumus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas