Piedaloties policijas pārstāvjiem, skolu direktori spriedīs par bērnu drošību

0 komentāri

Piektdien, 17. oktobrī, Rīgā skolu direktori sanāksmē apspriedīs bērnu un jauniešu drošību. Pasākumā piedalīsies Rīgas Pašvaldības policijas un Valsts policijas pārstāvji.

Skolēnu vecāki un skolu pedagogi piedzīvo kārtējo satraukumu tā dēvētā Imantas pedofila dēļ. Par Imantas pedofilu dēvētais noziedznieks pēc vairāku mēnešu slēpšanās jaunu noziegumu pastrādāja aizvadītajā otrdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban vecāki iespēju robežās cenšas bērnus pavadīt uz un no skolas. Tāpat arī pedagogi skolēniem atgādina par drošību un uzvedību svešu cilvēku klātbūtnē, ziņo 900 sekundes.

No Imantas netālajā Zasulauka apkārtnē, kur otrdien notika uzbrukums 13 gadu vecai meitenei, pastiprināti dežurē policijas darbinieki. Izplatīts pedofila jaunākais fotorobots, kas tapis sadarbībā ar kādu aculiecinieku, kurš sastapis noziedznieku un pat pārmijis ar viņu dažus vārdus. Atšķirībā no iepriekšējiem attēliem, šajā vīrietim ir taisni pusgari mati, kas sniedzas pāri pierei. Atjaunots arī noziedznieka apraksts – viņš esot aptuveni 20 līdz 25 gadus vecs, bet var izskatīties jaunāks, aptuveni vienu metru septiņdesmit līdz astoņdesmit centimetrus garš, pelēkzilām acīm, runā krievu valodā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas