Piecgadīga meitenīte viena pati uz balkona, māte devusies savās gaitās

0 komentāri

Glābēji no balkona Asteru ielā nocēluši novārtā pamestu piecus gadus vecu meitenīti.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) izsauca kaimiņi, kas pamanījuši bērnu, kurš esot saucis pēc palīdzības. Iespējams, ka kaimiņi meitenīti ir izglābuši no smagākas traumas, jo pastāv iespēja, ka, meklējot vecākus, mazā meitenīte varētu mēģināt rāpties pāri balkona margām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji konstatēja, ka meitenīte dzīvoklī bija pamesta viena, un māte tika sameklēta pēc kāda laika.

Patlaban bērns atrodas krīzes centrā, bet ar māti notiek pārrunas. Tiesa gan, bērna māte, kurai kaimiņi piedēvē noslieci uz klaiņošanu apkārt jautrās kompānijās, tagad ir sākusi aktīvi interesēties par bērnu, viņa ieradusies arī bāriņtiesā un lūgusi, lai bērns viņai tiktu atdots. Pašlaik ar bērnu runā psihologs.

Plašāk uzzini video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas