Pieauguši vīrieši bērna prātā! Ar kaķeni apšauda svešas automašīnas!

0 komentāri

Divi iepriekš sodīti vīrieši Juglā atcerējušies bērnību – proti, ar kaķeni un dzelzs lodītēm šāvuši pa automašīnām! Pastrādātā postaža ir patiešām šokējoša! Tas tāpēc, ka ierocis nav paštaisīts, bet gan profesionāļu gatavots, turklāt tāds, ar kuru varētu nošaut pat cilvēku.

Brīvdienas naktī policistu palīdzību lūdzis kāds Juglas iedzīvotājs, kura balkonā ar pamatīgu blīkšķi piezemējusies dūmu svece. Vīrietis bija paspējis piefiksēt, ka šo negaidīto pārsteigumu sagādājuši divi jauni vīrieši. Juglas iedzīvotājs izsaucis policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laikā, kamēr tuvējās ielas, meklējot huligānus, jau apbraukājuši policisti, abi vīrieši nonākuši līdz kādam Silciema ielas pagalmam. Tur, ņemot talkā līdzi paņemto kaķeni, “apstrādājuši” vairākus ielas malā novietotos auto un aizbēguši. Tā, stiklu šķindas pavadīti, ļaundari turpinājuši savus sirojumus pa tumšajiem pagalmiem.

Foto

Par laimi, pieaugušos huligānus policijai izdevies pamanīt un noķert.

Ļaundari ar visiem pierādījumiem aizturēti un nogādāti iecirknī, kur viens no vīriešiem atzinis savu vainu izdarītajā. Kā nozieguma motīvu minot alkohola reibumu un vēlmi sastrādāt blēņas. Otrs vīrietis pagaidām noliedz savu saistību ar notikušo.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas