Pie vīrieša atnāk ciemiņi un nozog viņam 15 tūkstošus eiro un 15 tūkstošus dolāru

0 komentāri

Policija notvērusi vīriešus, kuri ciemošanās laikā nozaga milzīgu naudas summu – 15 000 eiro un 15 000 ASV dolāru.

Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti 2. oktobrī bija saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli Pļavniekos, Lubānas ielā, kur notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidrojuši, ka pie dzīvokļa saimnieka ciemojušies divi vīrieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr namatēvs atradies virtuvē, viens no ciemiņiem uzraudzījis, lai viņš nepamana zādzību, bet otrs nozadzis naudu – 15 000 eiro un 15 000 dolāru. Cietušais zādzības faktu konstatējis tikai tad, kad abi ciemiņi jau bija devušies projām.

Policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un aizturēja 1983. un 1986. gadā dzimušus vīriešus, kuri jau iepriekš sodīti par zādzībām. Pret aizturētajiem ir sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Daļa zagtās naudas ir atgūta, taču izmeklēšanā tiks skaidrota arī pārējās naudas atrašanās vieta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas