Pie skursteņa nogāšanās esot vainojama interneta kompānija

0 komentāri

No Brīvības ielas 158. nama jumta nokrita skurstenis, sadragājot vairākus automobiļus. Mājas apsaimniekotājs raidījumam Degpunktā sniedza paskaidrojumus un pirmās versijas par to, kāpēc mūrētais dūmvads nav izturējis un kurš atbildēs par notikušo.

Uz Brīvības ielas 158. nama jumta rosās vairāki vīri – bez ķiverēm un drošības sakabēm. Vietējie saka, – ja vakar krita skursteņi, jācer, ka šodien nekritīs cilvēki. Rīgas namu pārvaldnieks, kurš ir vistiešākā mērā atbildīgs par notikušo šodien, vainu noveļ uz interneta kompānijām un citiem kabeļoperatoriem, kuri skursteņus izmanto kā atbalsta punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā šobrīd aizdomas krīt uz kādu interneta kompāniju, Rīgas namu pārvaldnieks kategoriski atsakās segt zaudējumus sadragāto automašīnu īpašniekiem.

Policijā šobrīd par notikušo jau uzsākta izmeklēšana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas