Ugunsdzēsējiem izdodas apslāpēt bīstamā ugunsgrēka liesmas

0 komentāri

Netālu no Rīgas ostas, Ezera ielā 23, aizdegusies kāda koka māja. Dzēšanas darbos iesaistījušies 50 ugunsdzēsēji un izsludināta paaugstinātas bīstamības situācija, Skaties.lv apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inga Vetere.

No notikuma vietas ziņo TV3 Ziņu žurnālists Guntis Meisters:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
FOTO: TWITTER

FOTO: TWITTER

Viens cilvēks izlecis pa pirmā stāva logu un satraumējis kāju.  Ugunsdzēsējiem liesmas izdevās apslāpēt divu stundu laikā. Par laimi bojāgājušo nav. Šobrīd ugunsgrēka iemesli vēl nav zināmi.  Mājas iedzīvotāji pieļauj, ka noticis īssavienojums. Ugunsdzēsēji neizslēdz ļaunprātīgu dedzināšanu.

Dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēka atrodas pagalmā. Ugunsgrēkā sadegusi arī ēkai blakus stāvošā vieglā automašīna.

Kopumā uz ugunsgrēka vietu nosūtītas 14 ugunsdzēsēju automašīnas un 50 ugunsdzēsēji.

Rīgā, Ezera ielā, deg 2stāvu koka māja. Uz turieni dodas daudz mašīnu, iespējami satiksmes apgrūtrinājumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas