Pie lielveikala nozagts rotveilera šķirnes suns; tiek meklēta attēlā redzamā persona

6 komentāri

Šā gada 12. decembrī ap pulksten 20.55 Rīgā, Kurzemes prospektā, tika nozagta rotveileru meitene ar iesauku Reičela, kas bija atstāta pie lielveikala.

Rotveilera pazīmes: melna ar brūniem plankumiem, ausī tetovējums A 572. Policijai ir aizdomas, ka minēto noziegumu varētu būt izdarījis attēlā redzamais vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ, ja kādam ir informācija par attēlā redzamā vīrieša personību, atrašanās vietu vai arī ja kāds šo dienu laikā ir redzējis minētajām pazīmēm atbilstošu suni, lūdzam ziņot Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknim, zvanot pa tālr.: 67070800, 67070802, 67070806 vai 110 vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

6 komentāri

TOP komentāri

 • Jana
  +3

  Jana

  Kas tas par rotveileru,kas svešam iet līdzi???

  15.12.2015 16:41

 • Svetlana Oliņa
  +1

  Svetlana Oliņa

  Iespējams, ka tas vīrietis ir šīs ģimenes loceklis (ar to gribēju sacīt, ka suns viņu "pazīst", citādi jau nebūtu viņam līdzi gājis?..) Nu tā, kā līdzcilvēki zināmās situācijās dala bērnus, tā arī suņus. Mana spriedelēšana meklējumus, protams, nepadara efektīvākus. Lai viss ir labi!!!

  15.12.2015 18:26

 • Kwtrina
  +1

  Kwtrina

  Lai jums izdodas atrast savu ģimenes mīluli cetams ka nekas nav noticis

  15.12.2015 18:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas