Pētot baraviku vietas, jaunieši vietējā mežā atklāj zagtu mantu!

0 komentāri

Pie vērtīga atraduma Skultes pagastā tikuši divi vietējie jaunieši Oskars Aišpurs un Mārcis Mateuss. Puiši svētdienas rītā ar motorolleriem devās uz mežu izpētīt baraviku vietas, taču uzskrēja virsū lielai apkaltušu paparžu un zaru kaudzei, kura iepriekš šeit nebija manīta…

Pieejot tuvāk, puiši pamanīja kaut ko spīdam, pavēra zarus un ieraudzīja pļaujmašīnu. Puišiem uzreiz prātā ienāca doma, ka tā ir pirms trim nedēļām no zirgaudzētavas Kroņi nozagtā tehnika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zagļi bija centušies savu laupījumu pārkrāsot zaļā krāsā, un, visticamāk, tam atbraukt kādudien pakaļ.

Jaunieši tagad par savu atradumu no Kroņu saimniekiem saņēmuši 500 eiro lielu atlīdzību. Vēl 500 eiro pienāksies tam, kurš palīdzēs atgūt nozagto kvadraciklu Yamaha.

Diemžēl policijai joprojām nav izdevies aizturēt zirgaudzētavas apzadzējus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas